Rzeczoznawca

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY Wałbrzych

Kosztorysowanie napraw – Opiniowanie szkód komunikacyjnych

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT to niezależni, kompetentni i doświadczeni rzeczoznawcy motoryzacyjni, którzy pomagają swoim Klientom w rozwiązaniu i rozstrzyganiu problemów dotyczących uszkodzeń pojazdów samochodowych. Działalność sieci MOTOEXPERT i jej rzeczoznawców samochodowych opiera sie przede wszystkim na sporządzaniu ekspertyz i ocen technicznych dla pojazdów uszkodzonych w niezawinionych wypadkach samochodowych za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Unia Europejska) oraz ustalaniu zakresu i kosztów ich naprawy.

Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie rzeczoznawcze, które posiadają rzeczoznawcy MOTOEXPERT pozwalają im z największą dokładnością i rzetelnością rozwiązywać problemy z dziedziny likwidacji i opiniowania szkód powypadkowych (komunikacyjnych). Ponadto rzeczoznawcy MOTOEXPERT podczas wykonywania powierzonych im usług kierują się obowiązujacymi standardami europejskimi, dzięki czemu ich usługi świadczone są na możliwie nawyższym poziomie.

Opinie techniczne i kosztorysy powypadkowe

W zakresie wydawania opinii i ekspertyz technicznych dotyczących pojazdów powypadkowych oraz szkód komunikacyjnych rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT wykonują swoje usługi z największym zaangażowaniem i dokładnością. Dodatkowo wiedza merytoryczna, jaką posiadają rzeczoznawcy z MOTOEXPERT jest ciągle uzupełniana podczas różnego rodzaju szkoleń i kursów specjalistycznych.

Zakres działalności, jaką prowadzi sieć MOTOEXPERT obejmuje także współpracę ze Stowarzyszeniem MOTOEXPERT z Kielc, które również zajmuje się pomocą w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych udzielaną Polakom, którym przytrafił się niezawiniony wypadek drogowy na terenie Austrii, Niemiec lub Szwajcarii. W tym zakresie rzeczoznawcy techniki samochodowej MOTOEXPERT oferują wykonywanie dokładnych i obiektywnych oględzin pojazdów uszkodzonych oraz sporządzenie kompleksowej wyceny wartości szkody, jaka będzie mogła upoważniać osobę poszkodowaną nie z własnej winy do otrzymania stosownego odszkodowania powypadkowego i szybkiej likwidacji szkody drogowej.

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT – Powypadkowe opinie techniczne – Wycena szkód po wypadkach drogowych za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *